Krówki reklamowe dołączone do produktu

Posted on

Krówki reklamowe

Krówki reklamowe

Nie wszystkie gadżety reklamowe muszą być potencjalnym klientom wręczane osobiście. Zwłaszcza jeśli taki element ma trafić do osób, które korzystają z oferty wybranego przedsiębiorstwa. Dlatego właśnie najlepszym rozwiązaniem będzie dołączenie gadżetu reklamowego do opakowania z produktem. Dzięki temu reklamodawca będzie miał pewność, że z reklamą w takiej formie trafi to naprawdę zainteresowanych jego ofertą. Co więcej, gadżet reklamowy trafi również do osób korzystających z oferty takiej firmy. W takiej sytuacji wcale nie chodzi o jakieś wyjątkowe i wyszukane elementy promocyjne. Jak gadżet reklamowy równie dobrze sprawdzi się cukierki, które jednak powinien zostać w odpowiedni sposób do tego przygotowany.Ponieważ w takiej sytuacji krówki reklamowe mają być niejako podziękowaniem klientom za to, że zakupili właśnie te produkty, to napisy na słodyczach będą miały znaczenie. Owszem jest to nadal gadżet reklamowy, ale również pewna firma podziękowania za współpracę i zainteresowanie. Dlatego właśnie warto to uwzględnić planując nadruki na opakowaniach cukierków. Można w ciekawy i miły sposób podziękować. Ponieważ opakowanie cukierków, to stosunkowo niewielka powierzchnia, to wystarczy ograniczyć się do kilku słów.

Z pewnością miłym zaskoczeniem dla klienta będzie, jeśli krówki reklamowe podziękowania będą umieszczone w niebanalny sposób. Chodzi o to, by nie znajdowały się na wierzchniej stronie opakowania, a z drugiej strony. Dzięki temu dopiero po otwarciu cukierka ukaże się prawidłowy napis. W takiej sytuacji mamy jeszcze zewnętrzną część opakowania, którą również warto wykorzystać do celów promocyjnych.

Można zatem wyposażyć krówki reklamowe w odpowiednie nadruki reklamowe. Zatem na pierwszej stronie znajdzie się nazwa reklamodawcy,  także ciekawa grafika oraz kolorystyka. Ponieważ cukierki są niewielkie, warto do opakowania włożyć kilka sztuk. Z pewnością taka paczuszka z cukierkami będzie się o wiele lepiej prezentowała, aniżeli pojedyncze cukierki. Jak najbardziej o ilości również warto pamiętać.

Tags: , ,